WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Silahlı / Silahsız Kimliğin Yaklaşık Maliyeti

SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK MALİYETİ:

Ankara’da Kurs fiyatları  eğitim kurumlarına ve  şartlarına göre değişiklik gösterir.

1. Kurs ücreti :  silahlı kurslar fiyatı makul öngörülmüştür (Poligon Fişek Ücreti içindedir.) değişiklik gösterebilir. Güvenirlik açısından yüz yüze görüşmek ve kurs yerini görmek önemlidir!  Poligon Ve Fişek ücretini ayrıca talep edilip edilmediğini teyit ediniz!

2. Sağlık raporu : Kurs başlamadan önce Silahlı Güvenlik Raporu alan kursuna dahil olacaklar! Devlet hastanesinden 1.500 TL karşılığı ”Silahlı özel güvenlik olur , Silah taşımasında sakınca yoktur” raporu almak zorundadır.

3.Sınav ücreti : 500 TL olarak , Polis Akademisi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Halk Bankası Ankara/Gölbaşı Şubesi hesabına   HALKBANK Gişe ve ATM’den sistemsel  olarak  tarafınızdan yatırılarak , sınav tarihinden en geç 40-45 GÜN ÖNCE  veya eğitim kurumunuzun size belirttiği tarihe kadar yatırmanız yeterli olup ÖGNET’ten sistemsel görülmektedir.

4. Kimlik harcı : 2024 yılı içerisinde sınavı kazanıp Sertifikayı eğitim kurumundan aldıktan sonra Ankara’da Balgat  veraset ve Harçlar Vergi Dairesine veya bazı vergi daireleri 4.750 TL. Kimlik Harcı yatacaktır.Vezne Alındı Makbuzu alınacaktır.

5. ÖGG Kimlik kartı Ücreti: (Halkbank Gişe ve ATM’den sistemsel  Opera Şubesi Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı Hesabına
150 TL
yatırılacak dekontu müracaat dosyasına eklenecektir.

6. ÖGG Kimlik Müracaat Dosya  hazırlığı : Eğitim kurumumuzun web sayfası ve bizlerden destek alacaksınız.

SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK MALİYETİ:

Ankara’da Kurs fiyatları  eğitim kurumlarına ve  şartlarına göre değişiklik gösterir.

1. Kurs ücreti : silahsız kurslar makul öngörülmüştür. değişiklik gösterebilir. Güvenirlik açısından yüz yüze görüşmek ve kurs yerini görmek önemlidir!

2.Sağlık raporu : Kurs başlamadan önce Silahsız Güvenlik Raporu alan kursa dahil olacaklar! Devlet hastanesinden 1.500 TL karşılığı ”Silahsız özel güvenlik olur ” raporu almak zorundadır.

3. Sınav ücreti : 400 TL olarak , Polis Akademisi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Halk Bankası Ankara/Gölbaşı Şubesi hesabına   HALKBANK Gişe ve ATM’den sistemsel  olarak  tarafınızdan yatırılarak , sınav tarihinden en geç 40-45 GÜN ÖNCE  veya eğitim kurumunuzun size belirttiği tarihe kadar yatırmanız yeterli olup ÖGNET’ten sistemsel görülmektedir.

4. Kimlik harcı : 2024 yılı içerisinde sınavı kazanıp Sertifikayı eğitim kurumundan aldıktan sonra Ankara’da Balgat veraset ve Harçlar Vergi Dairesine veya bazı vergi daireleri  4.750 TL. Kimlik Harcı yatacaktır.Vezne Alındı Makbuzu alınacaktır.

5. ÖGG Kimlik kartı Ücreti: (Halkbank Gişe veye ATM’den sistemsel Opera Şubesi Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı Hesabına  150 TL  yatırılacak dekontu müracaat dosyasına eklenecektir.

6. ÖGG Kimlik Müracaat Dosya  hazırlığı : Eğitim kurumumuzun web sayfası ve bizlerden destek alacaksınız.